الف.  شرایط و نحوه ارسال مقالات کامل

پذیرش مقالات فقط  در فاصله زمانی 15 اردی بهشت تا 15 تیر  1397 انجام خواهد شد. مقالات ارسال شده بعد از تاریخ مقرر بررسی نخواهند شد.

 

هر فرد تنها مجاز به ارسال حداکثر سه مقاله می باشد و گواهی مقاله ها فقط به نام شخصی که در سمینار ثبت نام، هزینه های مربوطه را پرداخت و مقاله را از طریق وب سایت ارسال نموده است صادر می گردد.

 

از آنجا که کلیه مراحل ثبت نام و ارسال مقاله از طریق وب سایت سمینار انجام می گیرد، لذا لازم است ارائه دهندگان مقاله در دومین کنفرانس ملی تنش شوری در گیاهان و راهکارهای توسعه کشاورزی در شرایط شور در وب سایت سمینار عضو گردند.

 

پس از آماده سازی مقاله و ورود به وب سایت سمینار و عضویت در آن، با شناسه کاربری و رمز عبور خود وارد قسمت "ورود به پنل کاربری"  شده و برای ارسال مقاله بر روی "ثبت مقالات " کلیک کرده و مقاله خود را آپلود نمایند.

 

لطفا توجه گردد؛ ارسال مقالات فقط از طریق وب سایت سمینار (http://salinity-conference.azaruniv.ac.ir) امکان­پذیر می­ باشد و مقالاتی که از طرق دیگر ارسال گردد بررسی نخواهد شد.

 

مقالات ارسالی بایستی دارای محتوای پژوهشی مبتنی بر محورهای سمینار باشند ، قبلا به هیچ شکلی در جای دیگر چاپ یا ارائه نشده باشد.

 

 " لینک راهنمای نگارش مقاله"  برای دانلود کلیک کنید (0.33MB)


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان